Tuvākie pasākumi 2020
Sat, Nov 21
Malmö
Latvia 102
Pasakuma info tiks papildinats rudeni, bet svetki bus.
Sat, Jun 13
Scoutstugan i Dörröd
Ie-Līgošana 2020
DLB "Ie-līgošanas svētki" laipni aicina tos, kuriem ir vēlme pabūt kopā pie dabas ap ugunskuru, nosvinēt svētkus latviskā garā pirms Zviedrijas oficiālās svētku nedēļas nogales.
Sat, Jun 06
Malmö
Pasaku stunda bērniem Malmē
Lasīsim grāmatas, paskatīsimies latviešu multfilmas un visi kopā jauki pasēdēsim.
Thu, May 28
Malmö
DLB AFTER WORK - Pasēdēšana
Lieliska iespēja iepazīt vienam otru neformālā gaisotnē. AfterWork varēs izpļāpāties ar tautiešiem.
Wed, May 06
Malmö
FIlmu vakars
Filmu vakars par godu 4. maija svetkiem.
Sat, May 02
Malmö
Pasaku stunda bērniem Malmē
Lasīsim grāmatas, paskatīsimies latviešu multfilmas un visi kopā jauki pasēdēsim.
Sat, Apr 25
Skrylle naturreservat
Pastaiga ar pikniku pie dabas
Iespēja visiem aktīvākas atpūtas cienītājiem satikties ārā pie dabas svaiga gaisa pastaigā. Šis ir pasākums, kuru esat vairākkārt ieteikuši - piedāvājam 3 datumus šopavasar, ko varat atzīmēt savos kalendāros jau tagad - un tiekamies!
Thu, Apr 23
Malmö
DLB AFTER WORK - Pasēdēšana
Lieliska iespēja iepazīt vienam otru neformālā gaisotnē. AfterWork varēs izpļāpāties ar tautiešiem.
Sat, Apr 04
Malmö
Pasaku stunda bērniem Malmē
Lasīsim grāmatas, paskatīsimies latviešu multfilmas un visi kopā jauki pasēdēsim.
Thu, Mar 26
Malmö
DLB AFTER WORK - Pasēdēšana
Lieliska iespēja iepazīt vienam otru neformālā gaisotnē. AfterWork varēs izpļāpāties ar tautiešiem.
Sat, Mar 07
Malmö
Pasaku stunda bērniem Malmē
Lasīsim grāmatas, paskatīsimies latviešu multfilmas un visi kopā jauki pasēdēsim.
Thu, Feb 27
Malmö
DLB AFTER WORK - Pasēdēšana
Lieliska iespēja iepazīt vienam otru neformālā gaisotnē. AfterWork varēs izpļāpāties ar tautiešiem.

latviesu.biedriba@gmail.com

PlusGiro konts: 52 03 10 - 4

©2020 by Dienvidzviedrijas latviesu biedriba.

Proudly created with Wix.com 

designed by Elina & Ilze 

Photo: Elina Nomad photography & Private DLB archive

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now